چه رنگ مویی مناسب شما است

چه رنگ مویی مناسب شما است

چه رنگ مویی مناسب شما است

انتخاب رنگ مو شاید یکی از سخت ترین و در عین حال جذاب ترین کارهایی است که خانم ها آن را انجام می دهند. رنگ مناسب مو می تواند چهره شما را زیباتر و جوان تر کرده و برعکس انتخاب رنگ نامناسب باعث می شود چهره تان گرفته دیده شود. تاکنون به این مساله توجه کرده اید که با توجه به رنگ پوست، رنگ چشم و دیگر خصوصیات صورتتان چه رنگی برای موهایتان مناسب است؟ ما در این بخش اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار خواهیم داد.

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از انتخاب رنگ برای موهایتان باید به آن توجه کنید، رنگ پوست شما است. در حالت کلی می توان رنگ های پوست را در سه دسته گرم یا سبزه، سرد یا سفید و خنثی تقسیم بندی کرد.

·       در صورتی که پوست صورت شما سفید است، رنگ های روشن مانند کاراملی، بلوند و یا عسلی می تواند زیبایی شما را به رخ دیگران بکشد! رنگ های شرابی و زیتونی روشن نیز می تواند زیبایی شما را بیش از پیش نمایان کند.

انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست
انتخاب رنگ مو مناسب با رنگ پوست

·       اگر پوست صورت شما گرم و سبزه است، رنگ های قهوه ای متوسط طلایی و عسلی و یا رنگ های قهوه ای سرد مانند شکلاتی تیره، بلوطی، ابریشمی و یا موچا بسیار به شما خواهد آمد.

·       اگر پوست صورت شما گندمی و یا خنثی است، می توانید از هر دو رنگ های بالا استفاده کنید. رنگ موهای نسکافه ای و رنگ هایی با تناژ قرمز و یا فانتزی می تواند شما را بسیار زیباتر کند.

انتخاب رنگ مناسب با رنگ چشم

بعد از رنگ پوست، رنگ چشم مساله دیگری است که باید با رنگ انتخاب شده برای موهایتان تناسب و هماهنگی داشته باشد.

–    اگر چشم های شما قهوه ای رنگ است، می توانید از رنگ های گرمی مانند عسلی، فندقی، کاراملی و یا طلایی استفاده کنید. رنگ های نقره ای و یخی انتخاب مناسبی برای این افراد نمی باشد.

–    اگر چشمان شما سبز یا آبی است، رنگ موهای روشن طوسی، بلوطی،کاپوچینو و یا بلوند یخی چهره شما را اروپایی و بسیار زیبا می کند.

چه رنگ مویی مناسب شما است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

1 + 8 =