بزرگ کردن لب ها به روش های خانگی و ساده

بزرگ کردن لب ها به روش های خانگی و ساده

بزرگ کردن لب ها به روش های خانگی و ساده – بزرگ کردن لب ها و برجسته کردن آن ها، یکی از عمل های زیبایی است که بسیاری از خانم ها به دنبال آن هستند. تزریق ژل یکی از عمل های زیبایی است که می تواند تنها ظرف کم تر از یک ساعت، لب های شما را به شکل دلخواهتان درآورد. بدون شک این عمل زیبایی مانند هر عمل دیگر دارای عوارض و معایبی است که می تواند برای شما دردسرساز شود. به شما پیشنهاد می کنم، قبل از مراجعه به مطب پزشک و انجام عمل های زیبایی این ترفندها را در خانه انجام داده تا شاهد تغییر محسوسی در لب های خود شوید.

ترفندهای خانگی برای بزرگ کردن لب ها

بزرگ کردن و برجسته کردن لب ها در منزل از چیزی که شما فکر می کنید، بسیار ساده تر است. تنها با انجام چند راهکار ساده برای مدت مشخص می توانید لب های خود را زیباتر و درشت تر کنید. نکته مهم آن که تنها با چند بار انجام راهکارهای معرفی شده، منتظر معجزه نباشید! باید در انجام این راهکارها صبوری به خرج داده و حداقل یک ماه به طور متوالی آن ها را انجام دهید.

ماساژ و حرکت لب ها

ماساژ و حرکت دادن لب ها، باعث افزایش جریان خون در آن ها شده و به مرور باعث برجسته شدن لب ها می شود. برای مثال می توانید برای۵ ثانیه لب های خود را به هم فشار داده و سپس رها کنید. لب های خود را به چپ و راست چرخانده و در هر سمت آن را ۵ ثانیه نگه دارید. همچنین می توانید لب های خود را همانند زمانی که کسی را می بوسید درآورده و چند ثانیه نگه دارید. ماساژ لب ها با دست نیز می تواند به بزرگ شدن لب ها نیز کمک بسزایی کند.

استفاده از یخ

اگر روزی ۲ دقیقه و مدت یک ماه از قالب یخ برای ماساژ لب هایتان استفاده کنید، از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد. سرمای یخ می تواند سلول های مرده لب را از بین برده و جریان خون در آن را افزایش دهد. انجام این کار همچنین بیش از هر نرم کننده دیگری می تواند باعث نرم شدن لب های شما شود.

استفاده از یخ
استفاده از یخ

روغن و دارچین

برای بزرگ کردن لب هایتان می توانید از معجون روغن و دارچین استفاده کنید. برای این کار کافی است مقداری روغن و دارچین را با یکدیگر مخلوط کرده تا خمیری شود. محصول به دست آمده را روی لب های خود گذاشته و آن ها را ماساژ دهید. این کار را تا زمانی که در لب های خود احساس سوزش کردید، ادامه دهید. بعد از انجام این کار لب های خود را با آب بشوئید. دارچین می تواند باعث افزایش گردش خون، قرمزی و تورم لب ها شده و آن ها را زیباتر می کند.

استفاده از مسواک و یا برس

می توانید از یک مسواک خشک و یا برس نیز برای بزرگ کردن لب های خود استفاده کنید. مسواک یا برس را به آرامی روی لب های خود بکشید. این کار در کنار از بین بردن سلول های مرده و خشکی پوست، گردش خون را افزایش داده و باعث حجیم تر شدن لب ها می شود.

استفاده از کپسول ویتامین E

به شما پیشنهاد می کنم که اگر زیبایی و سلامتی پوست و موهایتان برای شما مهم است، خرید کپسول های ویتامین E را جز برنامه های همیشگی خود قرار دهید. کافی است شب هنگام خواب، کپسول را با یک سوزن سوراخ کرده و مایع آن را روی لب های خود بریزید. چند دقیقه لب هایتان را ماساژ داده و بگذارید خشک شود. تنها بعد از یک بار استفاده صبح بعد از بیدار شدن متوجه تغییر لب های خود خواهید شد. باقی مانده مایع کپسول را نیز می توانید برای از بین بردن چروک های اطراف چشم استفاده کنید.

استفاده از کپسول ویتامین E
استفاده از کپسول ویتامین E

استفاده از فلفل قرمز

اگر به فلفل قرمز حساسیت ندارید، می توانید مقداری از آن را با وازلین و یا یک نرم کننده لب ترکیب کرده و چند دقیقه روی لب های خود ماساژ دهید. این ترکیب نیز می تواند لب های شما را زیبا و حجیم کند.

استفاده از عسل

استفاده از عسل نیز یکی دیگر از روش های خانگی بزرگ کردن لب ها است که به راحتی می توانید آن را امتحان کنید. برای استفاده از آن هنگام خواب یک لایه نازک عسل روی لب ها ریخته و آن ها را ماساژ دهید. اجازه دهید عسل تا صبح روی لب هایتان باقی بماند.

بزرگ کردن لب ها به روش های خانگی و ساده

سالن زیبایی ندا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

یازده + 5 =